Rodzaje frontów lakierowanych

Wzór M11

M11 - może być wykonany zarówno w połysku, w macie i półmacie na dowolny wymiar.

Wzór M12

M12 - może być wykonany zarówno w połysku, w macie i półmacie na dowolny wymiar.

Wzór M13

M13 - może być wykonany zarówno w połysku, w macie i półmacie. Uchwyt jest zawsze przefrezowany na wylot - patrz zdjęcie. Standardowo uchwyt frezowany jest długi (M13), natomiast można również wykonać uchwyt krótki (M13/K).

Wzór M14

M14 - może być wykonany zarówno w połysku, w macie i półmacie na dowolny wymiar.

Wzór M15

M15 - może być wykonany zarówno w macie i półmacie na dowolny wymiar. Mogą być wykonane nietypowe witryny - kratki, koła, krzyżyki, ukośne.

Wzór M17

M17 - może być wykonany zarówno w macie i półmacie na dowolny wymiar. Mogą zostać wykonane witryny.

Wzór M18

M18 - może być wykonany zarówno w macie i półmacie na dowolny wymiar.

Wzór M19

M19 - może być wykonany zarówno w macie i półmacie na dowolny wymiar. Mogą zostać wykonane nietypowe witryny.

Wzór M20

M20 - może być wykonany w połysku, w macie i półmacie na dowolny wymiar. Uchwyt jest frezowany na dowolnej krawędzi w dowolnym kolorze (innym lub identycznym niż kolor frontu). W przypadku szuflady wysokości 14cm uchwyt znajduje się na samym środku.

Wzór M21

M21 - może być wykonany w połysku, w macie i półmacie na dowolny wymiar. Uchwyt jest dopasowany do szerokości frontu, odległości po obu stronach frontu są zawsze takie same (przy zmianie wymiaru frontu uchwyt rozciąga się po łuku). Uchwyt można umieścić na dowolnej krawędzi frontu.

Wzór M22

M22 - może być wykonany w połysku, w macie i w półmacie na dowolny wymiar. Uchwyt jest dopasowany do szerokości frontu, odległości po obu stronach frontu są identyczne (przy zmianie wymiarów frontu uchwyt rozciąga się po linii prostej). Uchwyt może znajdować się na każdej krawędzi frontu.

Wzór M23

M23 - może być wykonany w macie i półmacie na dowolny wymiar. Uchwyt może znajdować się na każdej krawędzi frontu, na środku lub przy krawędzi.

Wzór M24

M24 - może być wykonany w połysku, w macie i półmacie. Uchwyt frezowany jest na półokrągło, na każdej krawędzi frontu, na środku lub przy krawędzi.

Wzór M26

M26 - Może być wykonany w macie i półmacie. Mogą być wykonane nietypowe witryny, kratki, koła, kratki ukośne.

Wzór M27

M27 - Może być wykonany w macie i półmacie.

Wzór M28

M28 - Może być wykonany w macie i półmacie.

Kolory widoczne na powyższych zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych, z uwagi na różne parametry monitorów, kart graficznych i ich ustawień. Firma nie ponosi odpowiedzialności za różnicę miedzy poniższą paletą barw ICA, a efektem końcowym widocznym na wyrobie.

Wykonujemy również inne elementy o dowolnych wymiarach, jak listwy wieńczące, fronty pod zabudowy, skośne fronty z różnymi wstawkami (np. wstawka ze szkła lub forniru może być wstawiona we front w formie prostokąta lub o nietypowym kształcie - koła, elipsy, gwiazdy). Nasze fronty dostępne są przede wszystkim w palecie kolorów ICA, na życzenie klienta możemy dobrać kolory z palet RAL i NCS.